حیاطمون

مجـــــــــــله

جستجو برای :

حیاطمون

مجـــــــــــله

۰۲ نوامبر . ۲۰۲۰

داستان برند کوتون (Koton)

داستان برند کوتون (Koton)

ترکیه یکی از موفق‌ترین کشورها در جهان است که پیشرفت زیادی در زمینه طراحی و تولید پوشاک داشته است. شرکت‌های زیادی در ترکیه هستند که محصولات با کیفیت تولید می‌کنند و یکی از معروف‌ترین آن‌ها شرکت تولید پوشاک کوتون است و امروزه در سراسر جهان شعبه‌های زیادی دارد و نام کوتون را بر همگان آشنا است. در این مطلب از وب‌سایت حیاطمون به معرفی برند کوتون و تاریخچه آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید:

برند کوتون چیست؟

کوتون؛ شاید محبوب‌ترین برند پوشاک ترکیه‌ای باشد و یکی از برندهای مطرح در سطح جهان است. محصولات برند کوتون را همه به زیبایی در عین سادگی می‌شناسند و به همین دلیل است که سال‌ها نام این برند در ذهن‌ها مانده است. این برند محصولاتی در حوزه پوشاک و اکسسوری تولید می‌کند که مناسب برای همه سلیقه‌ها است و استایلی نیمه‌رسمی و شیک دارد. این برند جزو پرفروش‌ترین برندهای جهان است که در ابتدا تنها در حوزه پوشاک بانوان فعالیت داشت اما در حال حاضر هم در حوزه پوشاک و اکسسوری بانوان و آقایان فعالیت دارد و محصولاتی بسیار زیبا و با الگوهای روز دنیا تولید می‌کند. این برند حتی برای کودکان و نوجوانان نیز لباس‌های با کیفیت و متناسب با مد روز طراحی و تولید می‌کند. مخاطب اصلی این برند جوانان هستند اما طراحی لباس‌ها به گونه‌ای است که افراد میانسال و مسن نیز می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این برند لباس‌های تابستانی، لباس‌های زمستانی، لباس‌ها مجلسی، لباس‌های روزمره و لباس‌های ورزشی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف متناسب با نیاز مشتریان ارائه می‌دهد.

تاریخچه کوتون

30 سال پیش دو جوان به نام‌های ییلماز و گولدن تصمیم گرفتند تا زندگیشان را برای همیشه تغییر دهند. ییلماز در آن زمان افسر نیروی دریایی و همسرش گولدن معلم بود. این دو تصمیم گرفتند تا در حوزه‌ای نا آشنا و غیرمرتبط با شغلشان سرمایه گذاری کنند. آن‌ها در تابستان سال ۱۹۸۸، یک فروشگاه 25 متری کوچک در یکی از محله‌های زیبا در بخش آسیایی استانبول باز کردند. این فروشگاه تنها با چند قفسه از فروشگاه کناری که در حال تعمیر بود، جدا شده بود اما امروز، برند کوتون«Koton» دارای ۲۲۰،۰۰۰ متر مربع فضای تجاری در ۳۱۰ فروشگاه موجود در ۲۴کشور جهان است.

راز موفقیت کوتون

راز موفقیت کوتون، مشتری محور بودن آن است! این برند محصولات خود را مطابق با نیاز مخاطبان ارائه می‌دهد. لباس‌هایی با طرح‌هایی مدرن با قیمتی مناسب و دارای کیفیتی خوب و در محیط آرام و بزرگ!  از دیگر رموز موفقیت این برند تنوع محصولات ارائه شده است این برند تقریبا ۲۰،۰۰۰ محصول از جمله لباس، کفش و اکسسوری در هر سال تولید می‌کند و باعث شده تا برای همه مخاطبان و مشتریان خود با هر سلیقه‌ای محصول داشته باشند.

ویژگی‌های برند کوتون

ویژگی‌های این برند شامل طراحی خلاق و نوآورانه، تکنولوژی‌گرا بودن، ترکیب ترندهای فصل با طرح‌های منحصر به فرد و داشتن محصولات نامحدود و فراوانی طراحی در ترکیه است.

شما در کوتون می‌توانید یک لباس مجلسی زیبا و باشکوه برای مهمانی‌های دوستانه یا مجالس رسمی را به سادگی در میان محصولات این برند پیدا کنید. کوتون یکی از معدود برندهایی است که قدرت زنان را در طراحی و تولید لباس کشف کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کرده است در این راستا مجله کاپیتال، کوتون را در میان شرکت‌های «دوست دار زنان» معرفی کرده است.

آینده کوتون

کوتون قصد دارد تا سال 2023 یکی از بزرگ‌ترین برندهای خرده فروش در تمام دنیا باشد. طرح و کیفیت محصولات این برند در مقایسه با قیمت آن‌ها، نشان می دهد که کوتون، از برندهای پیشتاز و موفق در بازارهای جهانی است و در حال حاضر در بیش از 30 کشور دنیا حدود 500 فروشگاه و نمایندگی دارد. کافی است لوگوی ساده و کوچک این برند را روی محصولی ببینید تا از کیفیت، زیبایی و کارایی آن مطمئن شوید.

سخن پایانی ...

در این مطلب از مجله حیاطمون برند کوتون؛ معروف‌ترین برند پوشاک ترکیه را معرفی کردیم و درباره تاریخچه آن صحبت کردیم. برندهای دیگر ترکیه‌ای مانند ال سی وایکیکی؛ برند پوشاک، بکو؛ برند معروف لوازم خانگی و ... وجود دارند که در مطالب دیگر نیز به طور کامل معرفی کرده‌ایم.


0 views